03 грудня 2020 року в рамках проєкту "Безпечна і дружня до дитини школа" інспектор ВЗГ Березний Т.І. провів тренінг «Кібербезпека кожного дня». Він докладно розповів про основні принципи кібербезпеки та головні способи захисту від кіберзлочинців, розширив уявлення вчителів про кібербулінг, акцентував увагу на тому, на які «гачки» найчастіше можуть впіймати сучасних дітей у інтернет-просторі і до яких наслідків це призведе. Деяка інформація була для вчителів просто приголомшливою. Тому на наступний тиждень запланували провести обговорення з учнями на тему кібербезпеки.