Хочу поділитися своїми враженнями після першого дня марафону. До цього часу Всеосвіта була для мене просто джерелом конспектів та дидактичних матеріалів на уроки. Та сьогодні я зрозуміла наскільки глобальною та багатофункціональною є ця платформа. У мене з'явилося величезне бажання співпрацювати із Всеосвітою, ділитися своїми розробками та знайомитися із досвідом інших. Велике дякую Лесі Анатоліївній та іншим організаторам за можливість отримати корисні знання. Обов'язково пораджу колегам зареєструватися.