Хотілося ще трохи відпочити перед початком нового навчального року, але, побачивши оголошення про початок марафону від Всеосвіти, вирішила прийняти участь. Вже після першого дня занять бачу, що зробила правильно.
З Всеосвітою співпрацюю вже не перший рік, але про такі широкі можливості сайту і не здогадувалася. Дякуючи організаторам та особисто Лесі Анатоліївні, дізналася багато нової та корисної інформації, яка є особливо актуальною в умовах дистанційної освіти.
Як школярка виконую домашні завдання, не все виходить з першого разу, але я стараюся. Отримую неймовірне задоволення. Гадаю, що наступні дні будуть такими ж змістовними.

Всім учасникам бажаю успішно пройти весь марафон та дійти до фінішу.