От і закінчився 5 день марафону. Було цікаво і навіть зʼявилося відчуття азарту ,що там за завдання і як їх швидше і правильно виконати. Це дійсно " прокачка" наших знань. Я працюю з " Всеосвітою" уже кілька років, але здебільшого як користувач, але часто дивлюся вебінари, конференції . Дякую за вашу роботу. У вас завжди можна знайти цікавий та корисний матеріал! Щасти Вам, успіхів і натхнення!