Привіт! Вчора взяла участь у першому дні марафону "Траєкторія розвитку сучасного педагога" . Дуже сподобалось. Дізналась багато нового і цікавого. Створила перший свій QR-код. Вже хочеться застосувати його на практиці. Сподіваюсь другий день марафону буде також цікавим.