🟥✍️ МІЙ ВІРШ -
💐"ТОРЖЕСТВО ВЕСНИ"
Знов прийшла весна
На нашу землю рідну.
Я́к ми втомились від торішніх
Зимових лютих холодів!
Вже скоро, мов майстриня чарівнá,
Розсте́лить всюди килими
із різнотрав'я оксамиту
Й "букет" дарує з білосніжних
Квітучих садків.
Здавалося, ще довго ма́ла
Панувати чаклунка-зима,
Ворожити морози,
сніги й заметіль...
Та, нарешті, завітала
До нас синьоока красуня-Весна́
Під спів пташиний стоголóсий
Й веселе дзюрчання струмків.
В повітрі відчувається її парфюм тонки́й,
Під теплими ступня́ми
Щільні крижинки та́нуть,
Й найперші про́ліски та крокуси п'янкÍ’
Свої голівки милі
до сонця простягають.
Весна пове́рне ластівок й лелек з чужих краЇ’в,
Стрічки веселки різнобарвної
У ко́си неба заплете,
Вбере в нарядну юну зелень
Парки та гаЇ’,
Дощів сльозами життєдайними
Природу спраглую поллє.
Сонні ліси́, річки й озера
Звільнивши із кайдáнів льодо́вих,
В кожну душу завітає ніжно
З теплим, лагідним привітом.
У білій сукні, ніби наречена,
Із квітів запашних медо́вих
Весна йде кроком спÍшним
Цим непростим, буремним світом,
В долонях несучи́ тендітних
Палку́ любов, надію й віру світлу.
(Наталя Орішко)