Опубліковано 11 квітня 21:48
28 0
1 10 8

Світлого свята!

0901mscp-8946-940x1079.jpgЯкщо на те є Божа ласка -
Хай усім вдається паска,
Писанки чудові,
Щоб були ви, люди добрі,
Щасливі й здорові!

Наближається Великдень…

Готуючись до нього, я, перш за все, покладу у свій уявний кошик: Віру і Любов, Зцілення і Мир, Радість, Порядність, Милосердя і Добро, гарні думки та Надію! ✨✨✨

А всім Вам, мої дорогенькі, бажаю, щоб пасочки були пухкими, писанки - кольоровими, а думки - чистими!💞