СВІТЛО ДУШІ
- Чому про одних людей говорять , що у них світла душа , а про інших , що темна , - запитала дочка , - адже в душу людини заглянути не можна . Люди можуть прикидатися .
Мати відповіла :
- Коли зустрічаєш людину зі світлою душею , то тобі стає світло . Якщо ти відчуваєш якусь душевну біль , то поруч з такою людиною вона стихає . Така людина буде зміцнювати віру в Бога , віру в себе , ти відчуваєш тиху радість і надію на щастя , хочеться всіх любити і творити добро ...
- А якщо начебто людина говорить все правильно , але мені від його правильності стає погано ? Опускаються руки і життя здається якимось безпросвітним ? Чи означає це , що людина лицемірна і зла ?
- Ні , доню . Це означає , що душі цієї людини не вистачає світла . Що ця людина нещасна , і спілкуючись з тобою неусвідомлено ділиться з тобою своєю бідою .
- І що мені робити тоді ?
- Світити самій для цієї людини . І чим більше зусиль ти будеш прикладати , щоб світити , - тим більше світла тобі дасться !
Запам'ятай , світло - це не тільки розмови про Віру і Бога , світло - це привітна Посмішка , Добре слово , Підтримка і Допомога