Світлана Ягодовська
ВОЛОШКОВИЙ СМАК ЛІТА.
Обожнюю, літечко, смак твій медовий!
В розмаї тону, насолоджуюсь ним.
Сьогодні він свіжий, привітно ранковий,
Волошковим полем іду запашним.
***
Розгойдує вітер спокусливі хвилі,
І вже, ніби морем лазурним, пливу,
Краплинки блакиті небесної милі
В красу огортають у сні й наяву.
***
Торкаюся ніжно до вогників щастя,
Свободу простору вдихаю на мить.
Любові земної це світле причастя
Теплом у душі повсякчас струменить.
***
Люблю вас, волошки божественно сині!
Вклоняюся кожній я квітці простій,
Як літа дарунок, приймаю й донині,
Збираю букети, смакую настій.
29.06.2025