...Намистом вишень червень догора.
Солодко-кислий присмак, аж оскома,
А літо все в роботі і не знає втоми,
Плетуться руни. Золота пора.
І колос стигне – вуса обвиває.
Зернину до зернини. Тяготіє.
Стеблина від ваги, під ними, мліє.
Ось-ось, і наближаються жнива.
А літо стомлено дрімає поміж трав.
Захляло ниньки. Неймовірна спека.
Прищеплю жменьку літа, щоб далеко...
Далеко й довго цей мотив лунав.
Блаженства мить у вузлик зав'яжу,
Окраєць щастя в пазузі зігрітий.
Солодко-кислий присмак цього літа,
Як ностальгію, в серці збережу. 29.06.2024.🍒🍒🍒
Світлана Онуляк - Мінтенко.