Стрічка блогів
0
Яке це щастя – пам’ятать,
Все, що було, - знову вертать.
Лиш мить, і все як наяву,
А все це значить – знов живу.
Дай Бог, щоб ти була жива,-
Як ліс, як море, як трава.
І, хто лишив нас на землі,-
Були між нами, як живі!..
І.Штанов