Опубліковано 5 вересня 2020 о 17:10
1 0

Свято " Я пожежним бути хочу"

23 липня було проведено свято з дошкільнятами старших груп на тему пожежної безпеки. Де в ігровій формі закріпили знання про поводження з вогнем, та що потрібно робити під час виникнення пожежі.

02005r9w-ca9c-278x208.jpg
02005r9v-d85d-262x197.jpg