Опубліковано 22 червня 2020 о 17:53
3 0

Свято "Випускний вечір 4 класу"

Пишно прибрана класна кімната. Батьки випускників сидять на півколом .

Учитель.

Сьогодні мої учні збираються в дорогу.

Блищать зірки, ваблять небеса.

У школі вальс одлунює прощальний

Над нашим селищем окрилено літа.

Так світло й урочисто у нашому залі,

Повсюди яскраво квітки майорять!

Сьогодні на свято ми з вами зібрались

В життя проводжати своїх журавлят.

Линь же, музико, в небо гучніше,

В добру путь лунай , в добрий час!

Вище голови! Йдіть веселіше!

Ми ласкаво запрошуєм вас!

Заходять випускники – учні 4 класу.

Учитель. Зібрались дружно ми на свято,

Сьогодні це в останній раз,

Щоб вам удачі побажати,

І провести у 5 клас.

Дорогі діти! Чотири роки ми були разом. Першокласники, другокласники, третьокласники і, нарешті,- випускники. Ви подолали першу сходинку, тепер перед вами нова шкільна дорога. І перше в житті розставання-розставання з початковою школою.

1.Зібрались дружно ми на свято,

Схвильовані, як в перший раз,

Щоб нам удачі побажали

І перейти у п’ятий клас.

2.Багато доброго, нового

Життя відкриє ще для нас.

Як перша сходинка до нього

Для всіх нас буде п’ятий клас.

3.У нас у всіх святковий настрій,

Ми всі схвильовані украй.

«Середня школо, - скажем, - здрастуй!

А початкова – прощавай!

4.Тож прощавай, четвертий клас!

Ти замалий уже для нас!

Та ми повернемось не раз

Думками в наш четвертий клас.

5.Ці чотири роки всі ми разом йшли,

Хвилювання й радість поділяли!

Разом і навчались, і росли.

І свята всі дружно відзначали.

6.Сьогодні ж свято – це для нас!

Лунає музика – для нас!

В садках бузок зацвів – для нас!

І сонця промінь – теж для нас!

8.Сьогодні на нашому святі

Ми хочемо день той згадати,

Коли опинились тут вперше,

Без затишку рідної хати.

10.Чотири роки назад в перший раз

В нашу школу і в наш клас,

В нових формах, як годиться,

Ми прийшли з тобою вчиться.

11.Було нам всього шість років.

Всі звали нас «малюки».

Робили ми перші кроки,

Навчаючись залюбки.

Уч. 1. За час навчання в початковій школі ми вивчили 33 літери українського алфавіту.

Уч. 2. Ми перечитали, недочитали і зачитали до дірок 460 художніх книжок.

Уч. 3. Загубили 40 поганих звичок, 60 авторучок, 30 гривень 48 копійок.

Уч. 4. Над важкими завданнями „поламали” 15 голів, зламали 15 замків у портфелях і стільки ж замків у спортивних курточках.

Уч. 5. На території шкільного подвір’я розбито 1 клумбу і 4 носи.

1. У школі затишно, чудово:

Тиша, праця, навчання,

Найпотрібніші основи,

Головних наук знання.

2. Коридорами без звуку,

Неповторна без прикрас,

Ходить панночка-наука

І заходить в кожен клас.

4.Я, ти, ми, вона –

Школа вся – одна сім’я.

В слові „ми” звучить ім’я,

Творча школа запальна.

5.А у школі є директор,

Що прийшов нас привітать.

І для цього ми повинні

Йому слово надать.

(виступ директора)

1.Ви нам для навчання умови створили,

Ремонт капітальний у школі зробили.

Завжди ви звертали велику увагу

На наші екскурсії , свята, розваги.

За те, що були ви уважні до нас,

Вам квіти дарує сьогодні наш клас.

Квіти директору.

1.Хай музика лунає дзвінко

І тоне в квітах урочистий зал

Ми починаємо наш перший –

Всі. Випускний бал.

Вихід джентльменів.

1. Панове, невже у нас випускний?

2. Так, сер, дев'ять років - це не жарти.

3. А пам’ятаєте, які бої ми витримували з Надією Вікторівною? Мені її жаль.

4. Так, сер, і не кажіть, що пригадати. А пам’ятаєте, який бал у нас був на Новий рік?

5. А пам’ятаєте, панове, якими малюками пройшли в дитячий садок, нічого не вміли.

6. Так, сер, цілком вірно, я ось, наприклад, не вмів шнурки зав’язувати, я і зараз не вмію. Але нічого, у мене попереду ще сім шкільних років. Навчусь.

7. А може і не сім, подивимося, що вирішить міністр освіти.

6. Тим паче все попереду.

8. А от я довго не міг навчитися вимовляти букву « р», а тепер запросто – « риба».

9. А я так довго плакав за дитячим садком.

10. А тепер?

11. А тепер довго буде плакати за початковою школою.

12. А яка у вас, сер, заповітна мрія?

13. Я, панове, навчився красиво малювати і мрію стати художником.

14. А я буду закрійником.

15. Що будеш відкривати і закривати двері?

14. Ну що ви, сер, я мрію кроїти і шити зручний і модний одяг.

16. А я хочу стати солістом.

17. Невже, сер, ви співаєте, як Басков?

16. Ну що ви, сер, я просто мрію солити огірки і помідори. Хочу створити свою фірму, як « Балтімор» чи « Верес».

18. Я вам чесно скажу : життя в школі нашій чудове, яскраве і дуже цікаве. І мрію я давно, про життя таке зняти кіно.

19. Кіно?

20. А що, панове, цікава ідея. А чи можна?

Вед. А чому б і ні. В мене і назва є « Як підійшли ми до п'ятого класу».

21. Отже, досить розмовляти.

Увага, час прийшов мотор включати.

Хлопушка. Кадр перший. Дубль перший « Маленькі – гарненькі, прощавайте ».

1.Ми перегорнемо листки

Життя шкільного враз,

Вже зараз ми випускники,

Але колись ішли до школи в перший клас.

2.В той день світило сонце ясно,

Навколо так було прекрасно.

І вчителька промовила звертання:

«Ну що, розпочнемо навчання?»

3.До успіхів було далеко,

Нам заважали балачки.

І виявилось – ой, нелегко

Писати палички й гачки.

4.Так поступово ми звикали

Тримати ручки й олівці.

вже нас контрольні не лякали,

Ми часто чули: «Молодці!»

5.Ми всі засвоїли чудово

Прикметник, суфікс, дієслово.

Диктантів купу написали.

Досвідченими трохи стали.

6.Уроки всі свої учили

Із групою, і вдома.

А часом вчили на перервах –

Усім ця річ відома.

7.Чотири перших роки промайнуло,

Тих незабутніх шкільних літ.

І сьогодні, мов пташата з гніздечка,

Ми летимо у доросліший світ.

«Пісня першокласника»

Хлопушка. Кадр другий. Дубль перший « Побажання - пробачення».

1.Хоч сьогодні в нас і свято,

Тільки є одна печаль,

Вчителька не йде у п’ятий.

Розлучатися так жаль!

2.Мене до школи мама привела,

Та вчительці, як скарб, передала.

Так гарно й радісно було в той день мені,

Бо з того дня матусь вже мав я дві.

3.Прощавай, наша вчителько перша,

Ми сьогодні від тебе ідем.

Та сюди ще не раз повернемось,

Свою радість тобі принесем.

5.Перша вчителька!

Добра, терпляча,

Наче мама була нам малим.

І любов була щира, гаряча,

Зігрівала сердечко усім.

Ми малі на лінійці стояли,

А в очах і цікавість, і страх!

В ручках квітів букети тримали,

І тремтіла тривога серцях.

8.Пустували не раз і не два,

І уроки зривати уміли,

В вас боліла від нас голова,

Але ви все одно нас любили.

10.Ой, мороки було з нами

Вчительці багато,

Як по 100 слів за хвилину

Вчились ми читати!

11.Останнє нині в нас побачення,

Нам сумно розлучатись з вами.

І просимо у вас пробачення.

Ми найщирішими словами.

Слово першій вчительці.

Дорогі мої діти! З святом вас вітаю,

Здоров’ячка багато я усім бажаю!

І радість, і смуток, заліг мені в душу.

Радію за те, що дорослими стали,

І знань чимало уже подолали.

І сумно мені, признатися мушу,

Що час вже прощання настав.

Учіться, працюйте - моя настанова,

Батьків поважайте, ви гідна опора.

Про сум уже досить, ні жодного слова,

Сьогодні в вас свято, прийшли вас вітати

Прийміть і мої найщиріші вітання,

Хай збудуться ваші мрії й бажання!

Підійшов час підвести підсумки нашого чотирирічного навчання . Всі ви добре попрацювали, перейшли в п'ятий клас. Сьогодні ми підводимо підсумки нашої роботи. Зараз я вам вручу перший ваш документ - диплом про закінчення початкової школи. Сьогодні без нагороди не залишиться ніхто! Отже, урочисту церемонію нагородження оголошую відкритою!!!

Летять роки, і час нам не вблагати,

Але у серці кожного минулі ті роки,

Прийшла пора дипломи вже вручати,

Бо підросли вчорашні малюки

Вручаю діткам свідоцтва про закінчення початкової школи.

Хлопушка. Кадр четвертий. Дубль перший « Подяки!!»

1.Сьогодні скінчився останній урок,

По школі лунає останній дзвінок.

Сьогодні востаннє 4 наш клас,

І школа чекає у п’ятому нас.

3.Учителі найкращі, рідні,

Ну як не дякувать вам в цей час

За те, що розум, щирість, вміння –

Все віддавали ви для нас.

4.Свої надсилаємо вам привітання,

Найкращі прийміть від нас побажання.

У святковий, веселий і радісний час

Звертаємо нашу увагу на вас!

6.Спасибі усім, хто працює у школі

За ласку, увагу, турботу й привіт!

Ми всі полюбили цей рідний куточок!

І тут нас навчали про весь білий світ.

Квіти

Хлопушка. Кадр п'ятий. Дубль перший « Найрідніші – дякуємо!»

1.Ми хочемо привітати мам і тат,

Що разом з нами початкову школу

Сьогодні закінчили, з днем оцим,

Трохи сумним, але таким святковим!

Ведучий. Погляньте, діти, на своїх батьків, їхні очі сяють щастям, а десь у глибині затаїлась тривога, бо попереду ще стільки випробувань! І батьки переживають у кілька разів більше, ніж ви самі. То ж любіть своїх рідних, будьте завжди гідними їх, дайте їм можливість гордитися вами! Зробіть так, щоб передчасні зморшки не лягли на їхні прекрасні обличчя, щоб їхні серця були спокійні за вас!

3. Бо без батьків чого ми в світі варті,

Без маминої ласки і тепла

І без батьківської строгості і жарту,

І без свого родинного тепла.

4. Мамо, матусенько, мамочко, ненько,

Матінко, усміх твій ніжний ловлю.

Мамонько рідна, моя дорогенька,

Я над усе тебе в світі люблю!

5. Татку, татусенько, таточку, тату,

Кращого в світі немає навкруг!

Татоньку, хочу тебе я обняти –

Ти – мій порадник, заступник і друг!

8.Ми любим бабцю, діда, маму й тата,

Ми вам бажаємо здоров’ячка багато,

Ми хочемо, щоб завжди ви раділи,

І щоб в житті ніколи не хворіли.

10.Любі!

Ми вам обіцяємо: учитись, дружити,

Гарні оцінки додому носити,

Щоб дарувати радість вам,

Любесеньким нашим батькам.

Настав час передати вам батьки ваших дітей, яких я взяла у вас на тимчасове користування , під розписку, а тепер – повертаю.

Розписка Я, вчителька початкових класів Долинської ЗОШ, даю розписку у тому, що дійсно 1 вересня 2013 року взяла на виховання та зберігання дітей (дивитися список в журналі) загальним ростом 17 м 65 см і вагою 414кг 500г від батьків, бабусь і дідусів у кількості 18 осіб. Цією розпискою повідомляю і прошу пробачити, що брала дітей дрібногабаритними, а віддаю середньогабаритними. З цієї причини вам складніше буде їх одягти, взути й нагодувати. Тим не менше, дивлячись на задоволені, красиві, розумні обличчя дітей, висловлюю впевненість, що отримані за період з 01.09.2013р. по 26.05.2017г. з різних предметів знання є твердими, вміння міцними, навички - набутими і, можливо, стануть в нагоді в середній школі і принесуть користь. Дана розписка видана 26.05.2017г. батькам 4 класу Долинської ЗОШ. Наявні претензії приймаються тільки в день видачі розписки. А зараз у мене до вас є кілька запитань. Дайте відверту відповідь на такі запитання: 1) Хто хоч 1 раз проспав з сином чи донькою початок занять в школі? 2) Хто допомагав робити уроки, малювати? 3) Хто хоч раз покарав дитину за погану оцінку? 4) У хто відвідав УСІ батьківські збори? 5) А хто разом із сином чи донькою дивиться мультики, катається на велосипеді, ходить у зоопарк? Ось бачите, діти, які активні у вас батьки. За їхню активність дозвольте їх нагородити. Приступаємо до церемонії нагородження . Дозвольте мені нагородити вас подяками.

Вручення подяк батькам

Хлопушка. Кадр шостий. Дубль перший «Зустріч».

Представлення класного керівника.

1.Шановна вчителько нова!

За нас ви будьте певні,

Хоч ми рухливі і шумні,

Зате розумні й чемні!

2.Хоч інколи ми пустуни маленькі,

Хоч часто в школі ми здіймаємо галас і сміх.

Та ми потягнемось до вас, немов до неньки,

Якщо полюбите ви щиро нас усіх!

3.Ми будемо учитися на «відмінно»,

І з поведінкою буде все гаразд.

Та ви прийміть нас в 5 клас.

Ми будем радувати Вас!

Слово класному керівнику

Майбутньому класному керівнику хочу передати правила догляду за моїми випускниками. Правила догляду за випускниками. 1. Влаштовувати «прочуханку» даного виробу не рекомендується. 2. Хвалити виріб дозволяється і як можна частіше, не звертаючи уваги на його поведінку. 3. Використовувати виріб рекомендується тільки за його прямим призначенням: годувати, поїти, прогулювати, розважати

Вчитель: УВАГА! Настає самий урочистий момент. Зараз ви повинні дати «Клятву п'ятикласника». Вступаючи в ряди учнів середньої школи, перед лицем своїх товаришів, перед обличчям батьків-мучеників, перед обличчям вчителів-трудівників урочисто клянусь: (Відповідають тільки «Клянуся») Вчит. Прибігати до школи на перший урок з очима, що горять від допитливості. Уч. Обіцяємо! Вчит. З вовчим апетитом поглинати всі знання і переварювати їх до кінця. Уч. Обіцяємо! Вчит. Біля дошки стояти як кращий воротар, не пропускаючи повз вуха жодного питання. Уч. Обіцяємо! Вчит. Бути швидкими. Але не перевищувати швидкості 60 км/год при пересуванні шкільними коридорами. Уч. Обіцяємо! Вчит. Плавати тільки на «добре» та «відмінно» у морі знань, пірнаючи до самих глибин. Уч. Обіцяємо! Вчит. Підтримувати вогонь любові та поваги до вчителів та адміністрації. Уч. Обіцяємо! Вчит. Не доводити вчителів до температури кипіння - 100 градусів С. Уч. Обіцяємо! Вчит. Бути гідними своєї першої вчительки. Уч. Обіцяємо! Вчит. З гідністю донести високе звання «Учень Долинської ЗОШ» до закінчення навчання. Уч. Обіцяємо!

Вед. Ну, ось новий фільм у нас готовий,

Вважаю я, що отримався чудовий.

Як ви жили в початковій школі із фільму ми дізналися,

Бажаю, щоб в старшій такими ж залишалися.

Ведуча

Дорогі батьки! Ми вдячні вам, що ви довірили нам своїх маленьких діточок. Злетіли роки, а з ними виросли й наші діти. Та як би не поверталась наша доля, ми повинні пам’ятати, що діти – наша радість, наша надія, наше життя.

Дитина. Спасибі скажемо усім,

Хто научив любить цей дім,

Ту вулицю, де ми живем,

Все, що Вкраїною зовем.

Спасибі всім, хто дбав про нас

У цей скрутний, нелегкий час.

Разом. Спасибі! Спасибі! Спасибі!

Пісня «Побажання».