Здрастуй школо, здрастуй , рідна!
Здрастуй, любий клас!
В першовересень привітно
Ти стрічаєш нас!
Вересень немов учитель,
Двері школи відчинив,
Школярів дзвінком врочистим
До навчання запросив.
Вітаю вас, дорогі колеги, з початком нового навчального року! Бажаю вам міцного здоров'я, душевної рівноваги та професійного зростання. Нехай ваша праця завжди буде плідною, успішною та цінованою.Нехай цей рік буде наповнений незабутніми моментами, відкриттями і грандіозними успіхами!
Щиро дякую Вам за роки цікавої співпраці та розуміння .
Перемоги, мирного неба та Божої опіки!
