Останній дзвоник сьогодні пролунав для учнів міста Києва. Щоправда, останній дзвоник, як і саме навчання, відбувся дистанційно.
На жаль, жертвами російського вторгнення в Україну стали 240 дітей. Хтось з них міг закінчити школу цьогоріч, а хтось взагалі не встиг дізнатись, що таке школа та однокласники. Тому цьогорічний останній дзвінок є надзвичайно сумним і трагічним для багатьох українських родин.
Учні та вчителі ліцею №208 м.Києва щиро вітають всіх зі святом!