Сьогодні,16 лютого, рій "Нащадки козаків" та учні 3-А класу приєдналися до святкування всією Україною нового державного свята – Дня єднання. Діти заспівали Гімн України, познайомилися з історією свята та метою його створення, написали рядочки диктанту єдності.
Усвідомлюючи важливість об'єднання всіх українців заради світлого майбуття, рій "Нащадки козаків" вітає усіх зі святом і бажає МИРУ, ЄДНАННЯ І ПРОЦВІТАННЯ ВСІЙ УКРАЇНІ!