Опубліковано 26 лютого 2021 о 21:33
0 0

Святкуємо 150-від дня народження Лесі Українки

У лютому учні 2-А класу СЗШ N1 І-ІІІ ступенів м. Сєвєродонецька долучилися до святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Вони взяли участь у Всеукраїнському конкурсі учнівської та студентської творчості імені Марії Фішер-Слиж "Змагаймось за нове життя!", присвяченому видатній українській поетесі.

Читайте також: