Нещодавно мене допікли дурними питаннями: "Чому ти носиш захисну маску та дотримуєшся дистанції??? У нас ще ніхто не захворів..."
Якщо ви чогось не знаєте - не означає, що цього не існує)
Запропонував провести банальний експеримент:
Засвітивши свічку - загасити її за допомогою подиху. Потім, теж саме повторити із вдягненою маскою...
Очі, які на мене дивились, не засвітилися "вогником" розуму...(((
Може, у вас вийде із СВОЇМИ "піддослідними"?)))