Сьогодні відбувся
Вебінар:
«
Труднощі навчання: дискалькулія. Практика та досвід роботи
»
Взяти участь Всі події
Опубліковано 2 серпня 2020 о 12:26
1 0

Суперечки про медичні маски

Нещодавно мене допікли дурними питаннями: "Чому ти носиш захисну маску та дотримуєшся дистанції??? У нас ще ніхто не захворів..."

Якщо ви чогось не знаєте - не означає, що цього не існує)

Запропонував провести банальний експеримент:

Засвітивши свічку - загасити її за допомогою подиху. Потім, теж саме повторити із вдягненою маскою...

Очі, які на мене дивились, не засвітилися "вогником" розуму...(((

Може, у вас вийде із СВОЇМИ "піддослідними"?)))