Опубліковано 17 січня 2024 о 08:07
14 0
1 2 2 1 1

СУЧАСНА КАЗКА ПРО СИЛЬНЕ МИШЕНЯТКО

СУЧАСНА КАЗКА ПРО СИЛЬНЕ МИШЕНЯТКО.

Жило собі Мишеня,

скромно,небагато.

Мало на обід зерня.

А по два-у свято.

Годувало всю сім'ю,

в "ООО" робило.

Мало ставку,хоч малу,

та заочно вчилось.

Працювало Мишеня

казка "ООО-Ріпка".

Там начальник-Дід Сеня.

Баба-партнер Діда.

Внучка мала

"Казкобанк".

Тож скубла теж Ріпку.

Жучка-бутік "Елегант".

В шубках спала й в влітку.

Кицька в них -економіст.

Мала трохи "рибки".

Ну,а мишці дали хвіст.

Мишці -то є бридке.

Так і жили разом всі.

Бо на то і казка...

Верхи-їли калачі.

Низи-хрін без масла.

Та настали ті часи,

завалилась казка.

Внучка-вкрала гроші всі.

Дідо каже -"Баста".

Треба когось увольнять.

Бабу-то є страшно.

Внучці -гроші віддавать,

знає це прекрасно.

Тож ,на кого впаде перст?

Мо... на в шубах Жучку?

Жучка має револьвер.

Й в Раді в пуху "ручку".

А Кицюня -то табу.

Ця рахує гроші.

Як бухгалтер "ООО"

...й податковій трохи.

От і вийшло- Мишеня.

"Все, пиши заяву.

Звільнена від цього дня",

(хоча й не по праву)

Щось там черкнуло воно.

І пішло з сльозами.

"Хай згорить це "ООО".

І всі банки з вами!"

І поїхало Миша

закордоном жити.

Мало й там своє зерня.

Мало й їсти й пити.

А Дід Сеня й "ООО"

з"Ріпков"розвалився

Мав ще банк -забрав суд всьо,

що він ще й судився.

Відсудив..,

та "Ріпка"та,не так

вже родила.

Була колись "золота"...

Гроші,так і плили.

То маленьке Мишеня

всім давало жару.

Як врожай, то як броня

було з Кицьков в парі.

Ну,а Кицька Жучку вже

тягала за шубу.

Жучка з злості -за сальце,

що у Внучки грубе...

Внучка втяглася за мить,

тягне Бабу вперто.

Баба Діду щось шипить.

Діда тягти черга.

Підтягну-у-у-лись...

На раз-два.

- Ріпку й потянули.

Мали враз мільйонів з два,

як " врожаї "були..

А тепер Миша пішло,

-обірвалась нитка.

Суд порвав то "ООО,"

як вживану пипку.

Є в країні "ООО",

Дідів теж хватає.

Та ,буває, що воно

без Мишок вмирає.

*****

Тут історія проста.

Як "Ріпка" вродила,

цінуй Мишок до кінця.

Бо й Миш, бува, сила!

@Любов Кальцева-Молдавчук

16.01.2024р.