СУЧАСНА КАЗКА ПРО СИЛЬНЕ МИШЕНЯТКО.
Жило собі Мишеня,
скромно,небагато.
Мало на обід зерня.
А по два-у свято.
Годувало всю сім'ю,
в "ООО" робило.
Мало ставку,хоч малу,
та заочно вчилось.
Працювало Мишеня
казка "ООО-Ріпка".
Там начальник-Дід Сеня.
Баба-партнер Діда.
Внучка мала
"Казкобанк".
Тож скубла теж Ріпку.
Жучка-бутік "Елегант".
В шубках спала й в влітку.
Кицька в них -економіст.
Мала трохи "рибки".
Ну,а мишці дали хвіст.
Мишці -то є бридке.
Так і жили разом всі.
Бо на то і казка...
Верхи-їли калачі.
Низи-хрін без масла.
Та настали ті часи,
завалилась казка.
Внучка-вкрала гроші всі.
Дідо каже -"Баста".
Треба когось увольнять.
Бабу-то є страшно.
Внучці -гроші віддавать,
знає це прекрасно.
Тож ,на кого впаде перст?
Мо... на в шубах Жучку?
Жучка має револьвер.
Й в Раді в пуху "ручку".
А Кицюня -то табу.
Ця рахує гроші.
Як бухгалтер "ООО"
...й податковій трохи.
От і вийшло- Мишеня.
"Все, пиши заяву.
Звільнена від цього дня",
(хоча й не по праву)
Щось там черкнуло воно.
І пішло з сльозами.
"Хай згорить це "ООО".
І всі банки з вами!"
І поїхало Миша
закордоном жити.
Мало й там своє зерня.
Мало й їсти й пити.
А Дід Сеня й "ООО"
з"Ріпков"розвалився
Мав ще банк -забрав суд всьо,
що він ще й судився.
Відсудив..,
та "Ріпка"та,не так
вже родила.
Була колись "золота"...
Гроші,так і плили.
То маленьке Мишеня
всім давало жару.
Як врожай, то як броня
було з Кицьков в парі.
Ну,а Кицька Жучку вже
тягала за шубу.
Жучка з злості -за сальце,
що у Внучки грубе...
Внучка втяглася за мить,
тягне Бабу вперто.
Баба Діду щось шипить.
Діда тягти черга.
Підтягну-у-у-лись...
На раз-два.
- Ріпку й потянули.
Мали враз мільйонів з два,
як " врожаї "були..
А тепер Миша пішло,
-обірвалась нитка.
Суд порвав то "ООО,"
як вживану пипку.
Є в країні "ООО",
Дідів теж хватає.
Та ,буває, що воно
без Мишок вмирає.
*****
Тут історія проста.
Як "Ріпка" вродила,
цінуй Мишок до кінця.
Бо й Миш, бува, сила!
@Любов Кальцева-Молдавчук
16.01.2024р.