Сьогодні прослухала вебінар за темою “Створення та ведення блогу на платформі “Всеосвіта”, який підготувала і провела Литвиненко Леся Анатоліївна. Дізналася багато нового і цікавого матеріалу, налаштована на творчу співпрацю. Правда для мене не все зрозуміло, але я намагаюся постійно вчитися новому і сподіваюся, що у мене все вийде.