Опубліковано 7 травня 2023 об 11:30
0 0

Стою я посеред поля І жита торкаюсь руками...

Стою я посеред поля

І жита торкаюсь руками,

Бо в ньому незламна воля,

Збирали колосся віками...

Як пісня лунає, чую

Гаїв, над блакитним небом,

Метеликом я танцюю,

Сьогодні так жити треба!

Питаю, що є найважливе?

Існує лиш смерть та життя

І двічі прожить неможливо,

В минуле нема вороття...

Хоч виправить все ще можна,

Допоки є час, поміркуй,

Сенс має хвилина кожна

Як дихати взмозі, святкуй!

Як можеш кохати- кохай,

Не треба чекати, роби!

Як хочеш літати- літай,

Ми маємо крила в собі.

Як маєш образу- пробач,

Пробачення сам попроси,

Припиниться черга невдач

Страшної в житті полоси.

Не втримати тільки час,

Все інше... можливо... повір,

Ніхто це не зробить за нас,

Життя, то такий... сувенір...

( Салига Ольга 06.05.2023 )

Возможно, это изображение 1 человек