Стою я посеред поля
І жита торкаюсь руками,
Бо в ньому незламна воля,
Збирали колосся віками...
Як пісня лунає, чую
Гаїв, над блакитним небом,
Метеликом я танцюю,
Сьогодні так жити треба!
Питаю, що є найважливе?
Існує лиш смерть та життя
І двічі прожить неможливо,
В минуле нема вороття...
Хоч виправить все ще можна,
Допоки є час, поміркуй,
Сенс має хвилина кожна
Як дихати взмозі, святкуй!
Як можеш кохати- кохай,
Не треба чекати, роби!
Як хочеш літати- літай,
Ми маємо крила в собі.
Як маєш образу- пробач,
Пробачення сам попроси,
Припиниться черга невдач
Страшної в житті полоси.
Не втримати тільки час,
Все інше... можливо... повір,
Ніхто це не зробить за нас,
Життя, то такий... сувенір...
( Салига Ольга 06.05.2023 )
