Резиденція князів Острозьких побудована на березі, де зливають дві річки – Случ та Ікопот. Історики зазначають, що споруда побудована на “чорному шляху”, адже саме це була одна з головних доріг для татар. Попри це, замок встояв і до наших днів. Свого часу головою так званою охорони споруди був козак-характерник Северин Наливайко. Також замок побачив і двох гетьманів – Богдана Хмельницького та Петра Дорошенка.
https://uain.press/news/tsikava-ukrayina-10-zamkiv-pro-yaki-vy-ne-znaly-foto-212819
