Стане холодно невдовзі,
Сніг посиплеться з хмарин,
Змерзнуть шишки на морозі
У засніжених ялин.
І надворі заметілі
Заметуть усі стежки
І сніжинки білі-білі
Полетять униз згори.
У лісочку лисенята
Заховаються в норі,
А пухнасті білченята
Будуть грітися в дуплі.
В шубках білих під ялинку
Зайченята прибіжать.
Вийде олень на стежинку,
В нірці мишки запищать.
А ведмедику в барлозі
Будуть снитись теплі сни.
Він не змерзне на морозі,
Так проспить аж до весни.
Оксана Козак
07.10.2025