Опубліковано 18 жовтня 2025 о 19:43
13 0
7 1

Стане холодно невдовзі... Оксана Козак

Стане холодно невдовзі,

Сніг посиплеться з хмарин,

Змерзнуть шишки на морозі

У засніжених ялин.

І надворі заметілі

Заметуть усі стежки

І сніжинки білі-білі

Полетять униз згори.

У лісочку лисенята

Заховаються в норі,

А пухнасті білченята

Будуть грітися в дуплі.

В шубках білих під ялинку

Зайченята прибіжать.

Вийде олень на стежинку,

В нірці мишки запищать.

А ведмедику в барлозі

Будуть снитись теплі сни.

Він не змерзне на морозі,

Так проспить аж до весни.

Оксана Козак

07.10.2025