Сьогодні Бог прокинувся раненько
На Новий день усіх благословив.
Але ніхто із нас не знає
Що Бог сьогодні нам налив.
Солодке щастя чи кохання
Чи може, сумніви терпкі,
Пекуче, як полин, страждання,
Чи муки ревнощів гіркі...
Бо в кожного у нас своя дорога
Свій біль і щастя і журба
Свій Рай,чи пекло , сьоме небо
Шматочок хліба й кава в кожного своя.
І в кожного із нас своя дорога
Всій схід і захід сонця ,мрії, почуття
Свої страждання, біль і щастя
У кожного по різному,у кожного своє життя.
Все треба пережити на цім світі,
Нещастя,біль і зраду ,горе чи біду
Все треба через серце пропустити.
Та головне не впасти і не здатись
Бо нам життя випробування посилає,
Щоби могли в житті сильнішими всі стати.
Х
O