Опубліковано 28 квітня 2023 о 17:54
0 0

Сніги в Карпатах, вітер і дощі.

• Цвітуть садки, а холод, всюди холод -

Сніги в Карпатах, вітер і дощі.

І скапує із вишень гіркий солод.

І кутаються у туман кущі.

У нас війна, в Європі мир і спокій.

Поля, як ляльки, чисті й осяйні.

А ми у прірві ой, якій глибокій.

А ми щодня живемо на війні.

Чому, чому? І чим так завинили.

Тому що на межі добра і зла?

Тому що засмітили душ могили.

Тому що вигнали нас злидні із села?

І "батюшка" "кадилить" нас, "кадилить".

І "матушка" на кліросі співа.

Тому, напевно, і голубка квилить.

Тому, напевно, й жалить кропива.

І ми вмираєм за ті білі села.

І за міста ми гинем кожну мить.

І кличемо то Бога, то Ангела.

І йдемо побратимів хоронить.

Садки цвітуть, а роздуми осінні

А мрії лиш про мир і рідний край.

І в нас жовтіють квіти на камінні -

То вбиті діти, ти їх не зривай...

• Г.Потопляк •