СЛАВА БОГУ ЗА ВСЕ !
Слава Богу за все. За те, що живу,
Що здорова і маю роботу й сім'ю.
За ранкові тумани, сріблясту росу,
За схід сонця і захід, Богу дяку несу.
За пшеницю у полі, коровай на столі...
Я єдиному Богу вклонюсь до землі.
За дітей і онуків, за все, що дає...
Хай в молитві почує Він слово моє.
За здоров'я подяку пошлю до небес,
Щоб, хто хворий, душею і тілом воскрес.
За батьків, що живуть і тих, хто спочив,
Щоб Господь піклуванням своїм оточив.
І за Воду Святую, за просфору пісну
Прославлять буду Віру Хрестову чесну.
Він прийме покаяння, пробачить гріхи,
Із любов'ю направить на вірні шляхи.
А за наше терпіння й милосердя - спасе.
Я подякую Богу. Слава Богу за все!
Любов Колеснікова.
( Світлина з мережі інтернет)