Дуже корисним для мене був вебінар на тему: "Скрайбінг на уроках гуманітарного циклу в середній та старшій школі"! Раджу колегам ознайомитись із актуальним матеріалом! За роки викладання у школі використовую цей метод, він забезпечує учням можливість краще оволодіти матеріалом! Скрайбінг - корисно, сучасно, круто! Дякую!