Опубліковано 18 серпня 2020 о 00:51
1 0

Скільки б ти не жив, усе життя слід навчатися.(Сенека)

от і ми, вчителі, навчаємося і навчаємося, а якщо зупинимося, то перестанемо рости професійно!