Цей тиждень приніс так багато дощів, що наше місто поступово перетворюється на тропічний рай. А те, що відбуваються кліматичні зміни сєвєродончане можуть побачити на власні очі. Не вірите? Ось факти. Зранку сонце ясно світить, починає припікати. По обіді небо починає хмуритися, сонце ховається за важкі сизі хмари. Ще мить - і дощ ллє стіною. За його завісою не можна побачити будинків на протилежному боці вулиці. Проспекти і невеличкі провулки перетворюються на канали, по яких пливуть машини, окремо їхні бампери і чиїсь речі. І тільки школярам радість! Роззувшись, вони весело бігають по воді, підіймаючи мільйони бризок навколо. Діти радіють теплому дощу, веселяться, сміються з дорожніх вказівників шкільних переходів, які стоять із серйозними обличчями по коліна у воді. Дощ вщухає, і сонце знову радує усіх теплом. Як тут не повірити, що наш Сєвєродонецьк вже перемістився до тропічної природної зони?
Фото Олексія Ковальова