Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

22 лютого 20:20
13 1
2

Шок контент, скілька Всеосвіта заробляє на олміпадах 💥

Це просто шок. Ми не оприлюднюємо таких речей, бо це провал, але тепер я хочу, щоб ви це знали і розуміли, чому ми робимо платний Преміум.

Коли почалася війна ми мали готову олімпіаду і вирішили відкрити її безплатно по всім предметам. Ми тільки вивели кнопку добровільно підтримати Всеосвіту. Ми хотіли, щоб всі отримали позитивні враження, а для дітей це буде мотивація на успіх в такі важкі часи.

До речі, я тоді зініціювала онлайн зустріч з Лілією Гриневич і особисто попросила її підтримати інформаційно цю подію, як і те, що на Всеосвіті безліч безплатних інструментів для дистанційної освіти. Це була марна зустріч.

Далі сльози на очах.

В олімпіаді зареєструвалися понад 450 000 учнів. Це без перебільшення було дуже багато.

Так ось, якщо вам цікаво — 26 людей підтримали Всеосвіту зробивши благодійні внески на загальну суму 3 838 грн. ШОК! Ба більше, майже до кінця олімпіади ця сума допомоги складала приблизно 500 грн, а більшість оплат припала вже по завершені олімпіади.

Друзі, а тепер давайте чесно, як мені підтримувати життєдіяльність порталу з командою протягом трьох місяців на суму 3 838 грн?

Саме тому ми вводимо сьогодні Преміум підписку, це єдиний шлях для вас свідомо цінувати нашу роботу та інвестувати в розвиток освіти.

Я підняла цю тему, бо випадково написала про цей кейс в обговоренні Преміум акаунта.

Читайте також: