Школа – простір, в якому діти проводять більшість свого часу. А тому наше завдання зробити цей простір безпечним та комфортно-позитивним. В Перещепинському ліцеї пройшла Антибулінгова кампанія «Школа без насильства», метою якої є створити безпечний та підтримувальний осередок для дітей, формувати повагу серед учнів і запобігати проявам агресії та травми; навчити вирішувати конфлікти мирним шляхом, розвивати навики спілкування, навчати проявляти емпатію та підтримувати один одного. В рамках Антибулінгової кампанії практичний психолог ліцею Н.В Белімова провела ряд заходів: вікторина «Булити чи не булити, ось в чому питання»; онлайн-вікторина «Стоп булінг: факт чи фейк?»; провела виховну годину «Агресія та жорстокість в підлітковому віці»; батькам та педагогам надала пам’ятки-поради «Що школа може зробити для протидії булінгу?», «Як припинити третирування дитини у школі?», «Як запобігти кібербулінгу?», «Я поруч».












