Опубліковано 28 жовтня 2024 о 15:07
1 0

"ШКОЛА БЕЗ НАСИЛЬСТВА" Антибулінгова кампанія

Школа – простір, в якому діти проводять більшість свого часу. А тому наше завдання зробити цей простір безпечним та комфортно-позитивним. В Перещепинському ліцеї пройшла Антибулінгова кампанія «Школа без насильства», метою якої є створити безпечний та підтримувальний осередок для дітей, формувати повагу серед учнів і запобігати проявам агресії та травми; навчити вирішувати конфлікти мирним шляхом, розвивати навики спілкування, навчати проявляти емпатію та підтримувати один одного. В рамках Антибулінгової кампанії практичний психолог ліцею Н.В Белімова провела ряд заходів: вікторина «Булити чи не булити, ось в чому питання»; онлайн-вікторина «Стоп булінг: факт чи фейк?»; провела виховну годину «Агресія та жорстокість в підлітковому віці»; батькам та педагогам надала пам’ятки-поради «Що школа може зробити для протидії булінгу?», «Як припинити третирування дитини у школі?», «Як запобігти кібербулінгу?», «Я поруч».0602kuzr-1236-940x528.png0602kuzm-498f-940x528.png0602kuzn-dc5b-940x528.png0602kuzo-8d6c-940x708.jpg0602kuzp-7cd1-940x1249.jpg0602kuzs-0ff5-940x708.jpg0602kuzt-5385-940x528.png0602kuzq-6167-940x705.jpg0602kuzu-87b1-940x705.jpg0602kuzv-fbd8-940x529.jpg0602kuzw-a97a-901x1600.jpg0602kuzx-2c48-940x529.jpg0602kuzy-1f01-940x529.jpg0602kuzz-336e-940x470.jpg