Сьогодні до 2-А класу завітали представниці Шкільного патруля, учениці 10-А класу Позднякова Дарина і Семеніхіна Валерія. Разом з дітьми вони чудово мандрували Країною дорожних знаків. Рухаючись від станції до станції, вони нагадали дітям Правила дорожнього руху, обов’язки кожного пішохода, пояснили, чому важливо їх дотримуватись. А ще другокласники взяли участь у цікавій вікторині і пограли у гру «Крокодил» на знання правил дорожнього руху. Другокласники були в захваті і обіцяли дотримуватись правил дорожнього руху.