Опубліковано 10 червня 2023 о 21:17
0 0

Щоб ми дітей отримала хороших...

Прийшла донька зі школи. Милий Боже!

Засапана, мов бігла марафон.

Розмазує сльозу: "Я вже не можу!" -

І на диван жбурляє телефон.

"У всіх-усіх айфонам нема краю,

Хоч коштують і грошей немалих!

Не гнівайся, матусю, я благаю,

Купи мені такий же, як у них!

Сміються з мене учні всі у школі,

Мій телефон не вартий і гроша..." -

Так слухала я доню - і поволі

У п'ятки десь ховалася душа.

Я не скажу, що ми сім'я убога -

На той Айфон, можливо, б нашкребли.

Але в якого, люди, педагога

Такі поради для батьків були?

"Послухай, доню, - мовила несміло, -

То не причина бути у журбі.

Айфон придбати - ой, нехитре діло,

Але чи треба справді він тобі?

Як дівчинці, згадай, ти співчувала,

Вона, бідненька, хворою була.

Ти ж гроші, що на іграшку збирала,

На лікування всі їй віддала...

Хтось статків накопичує мільйони,

А хтось сім'ю благає у життя...

І щастя, рідна, то не телефони,

А ти, моє розумненьке дитя!.."

Ми довго ще про різне говорили,

Мабуть, доступні я знайшла слова,

Бо вже айфони, ніби мертві брили,

Минала доні світла голова.

"Щоб ми дітей отримала хороших, -

Сказав хтось дуже влучно, без прикрас, -

Їм треба вдвічі менше наших грошей

І вдвічі більше часу біля нас".

© Т. Кісельова