Опубліковано 25 жовтня 2021 о 17:43
2 0

Щоб дійти до мети, треба,насамперед, іти (Оноре де Бальзак)

Притча "Два зернятка"

Два зернятка лежали поруч на родючій землі.

Перше зернятко сказало: «Я хочу вирости! Пустити коріння глибоко в грунт піді мною, а паростки над землею. Мрію розпуститися ніжними бруньками й провістити прихід весни. Я прагну відчути теплі сонячні промені й крапельки роси на моїх тендітних пелюстках!»

І зернятко виросло, перетворившись на квітку.

Друге зернятко промовило: «Я боюся. Якщо я пущу коріння в землю, то невідомо з чим воно зіштовхнеться там, у темряві. Якщо в мене виростуть ніжні стебла, то їх може щось ушкодити. А якщо з’являться бутони, то якась комаха може їх пообгризати. А якщо з бутонів розпустяться квіти, їх зірвуть або затопчуть ногами. Нема дурних, краще я зачекаю безпечного часу».

І друге зернятко стало чекати. Курка,блукаючи в пошуках підгодівлі, побачила на землі зернятко й миттю склювало його.

Читайте також: