– Що єнотик взимку робить,
Спить у нірці, лісом бродить? –
Білченята хочуть знати,
В мами білки розпитати.
Білка хвостиком махнула,
Білченяток пригорнула
І говорить до малечі:
— Він не любить холоднечі,
Ні вітрів, ні хуртовини,
Теплої чекає днини,
У норі своїй дрімає,
В снах із зайцем розмовляє.
Ось така у нього вдача,
Він жирку набрав добряче.
Взимку лиш легка дрімота
В нірці на ковдрах в єнота.
Оксана Козак
10.11.2025