Опубліковано 18 січня 2024 о 16:18
14 0
1 2 2 1 1

Ще пишеться зимова казка

Ще пишеться зимова казка,

ще гріють душу ліхтарі.

Зимових свят скінчилась в'язка,

і я всім серцем у весні...

Ще, навіть, лютий не вродився,

ще купи снігу за вікном.

Он срібний місяць надщербився,

як побілив зіркù вапном...

І сплять в заметах ще ведмеді,

а в зайців шубки, як в кульбаб.

Замотаний весь світ у пледі,

не чути горобців-нахаб.

Ще крутять вальси в заметілях

старі ялинки у парчі,

в них кавалери посивілі --

в перуках приспані кущі...

Ще так гірчить гаряча кава,

казки арабські по ночах...

А горобина, вся кривава,

чекає сонця в своїх снах.

Ще пишеться зимова повість

по вимерзлій сухій траві,

де бродить пані-загадковість.

А я всім серцем у весні...

16. 01. 2021

Людмила Галінська