🌨️Ще лютий попèреду.
Темний.
Холодний.
Ще купа снігів.
І бадилля сухе.
І заєць ще білий, такий благородний.
І вітер по полю гуде і гуде...
Цибульки тюльпанів ще сплять в заметілях
і бачать таємні фантазії-сни.
І вишні ще сплять, хоч душею в кадрилях
квітують і пахнуть в обіймах весни.
Ще співу нема.
Горобці та ворони
дратують щодня волоцюгу кота.
І тільки калина, сумна та червона,
усе віддає.
Бо зійшла гіркота...
Ще лютий попèреду.
Скубати ночі
потроху збереться, лататиме дні.
Бурчатиме довго.
І так неохоче
віддасть свою владу панянці Весні.
Колись...
(Людмила Галінська)