Педагоги гімназії №39 на традиційну серпневу раду зібралися не в офіційній обстановці – а на зеленій галявині, у зручних м’яких кріслах, у невимушеній обстановці, що створювало більш відкриту атмосферу обговорення основного питання – створення дорожньої карти 2021/2022 навчального року та сприяло дотриманню санітарно-епідеміологічних умов. Вчителі обговорили результати та перспективи роботи, звернули увагу на якість освіти, проблемні питання, досягнення та успіхи колективу. Кожен учасник мав можливість долучитися до обговорення актуальних питань. Важливе практичне значення мало педагогічне моделювання, яке використовувалось в роботі різноманітних тематичних локацій, пов’язаними із напрацюванням заходів щодо реалізації сучасних підходів до якісної освіти та пілотування державного стандарту базової середньої освіти.
За традицією педагоги привітали та прийняли у свою родину молодих спеціалістів. Отож, з новими знаннями, планами та ідеями впевнено рушаємо у новий навчальний рік!





