Саночки ведмідь готує.
Зготував уже барліг.
Вголос так собі міркує:
– От, як випаде лиш сніг,
Буду я з'їжджати з гірки,
Десь дістану й ковзани,
Напрокат візьму у білки...
Чи позичать кабани.
Я кататиму зайчаток,
Лиса, вовка і синиць.
Гайда, друзі, до санчаток
І не бійтесь сніговиць!
Хай танцює завірюха,
Бо на те і є зима,
І мороз щипа за вуха
Не навсправжки – жартома!
Оксана Козак
12.11.2025