Не дивлячись на те, що в країні карантин, і дитячий садок не працює, вихованці садочку за допомогою своїх батьків взяли участь у привітанні ветеранів з Днем Перемоги. Вони робили гарні аплікації та малюнки, відеопривітання, вітали ветеранів квітами та клали квіти до пам’ятника героїв.
https://drive.google.com/open?id=1qZRGh3_W-3ARJZMRY0_BI2dfdbCACN5n