Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

9 лютого 23:40

Розповідь про Німеччину

Розповідь про Німеччину

Федеративна Республіка Німеччина – розташована в Центральній Європі, в місці, де зійшлися транспортні і торговельні шляхи світового значення. Німеччина межує з такими державами, як: Данія, Бельгія, Нідерланди, Люксембург, Франція, Швейцарія, Австрія, Чехія і Польща. Омивається водами Балтійського і Північного морів.

Столиця Німеччини – Берлін

Великі міста Німеччини – Гамбург, Мюнхен, Кельн, Франкфурт-на-Майні.

Пам’ятки Німеччини

Міста і землі Німеччини дуже привабливі для туристів багатьох країн. Однією з найбільш привабливих земель є Баварія, яку також називають «пивною землею». «Октоберфест», замок Нойшванштайн і пишне оздоблення Альп приваблюють сюди багато іноземних туристів.

Рельєф Німеччини і корисні копалини

Рельєф держави досить різноманітний. Північна частина країни омивається Північним і Балтійським морями, в південній частині розташувалися Альпи. В цілому рельєф рівнинний.

Корисно знати! У Німеччині постійно вдосконалюють національні рецепти, з кожним роком зростає інтерес до виноробства, оскільки місцеві жителі люблять пригощатися келихом місцевого вина.

Що їдять в Німеччині на сніданок? Перш за все, це приймання їжі різноманітне і ситне, як правило, їдять хліб з декількома сортами шинки, хлібці з повидлом, медом, йогурт і булочки. В обід німці обов’язково їдять суп, на друге — м’ясо з гарніром, завершують трапезу десертом, на вечерю — салат і холодні закуски. Їсти в Німеччині прийнято не менше п’яти разів на день.

Джерело: https://dovidka.biz.ua/rozpovid-pro-nimechchinu/

https://mandry.club/cikavi-facty/nacionalna-nimecka-kuxnya-shho-idyat-u-nimechchini/

Читайте також: