🧡Почула якось, що жити варто заради дрібниць. Тих дрібниць, які насичують, висвітлюють кожну мить нашого життя. Жити заради сонцесяйного світанку і лагідного призахідного сонця ввечері. Коли з філіжанкою кави ти починаєш день чи завершуєш його теплою розмовою за сімейною вечерею.
🧡Жити заради подорожей з друзями, чи поодинці, з музикою в серці і вітром у волоссі. Радісно і відкрито до світу.
🧡Жити заради дитячого сміху аж до ікоти, найрідніших маленьких носиків, які дають тобі поцілувати перед сном.
🧡Жити заради улюблених пісень і хороших книг. Заради довгих розмов і тихого мовчання, яке до душі.
🧡Жити заради першого поцілунку і довгих прогулянок під нічнми зірками, котрі в молодості проводжають тебе додому, заради обіймів і нових зустрічей. Заради несподіваних подарунків і довгоочікуваного «так».
🧡Жити заради відпочинку після довгого насиченого дня, часом важкого, але який не гасить блиску в очах. Заради ідеї, яка наснажує, справи, яка додає сил.
🧡Заради людей, які пам'ятають, що ти п'єш каву без цукру з дрібочкою кориці. Заради тихого "дякую, що ти в мене є"...
🧡Жити заради тих дрібниць, що змушують відчути себе живими і потрібними.
💝Кожен з вас може дописати не один свій рядок маленьких перлинок-миттєвостей, які допомагають відчувати наповненість життям.
Але я впевнена, що усі вони зійдуться в одному:
ЖИТИ ЗАРАДИ ПЕРЕМОГИ!🇺🇦🕊️
(Зоряна Замкова)