Опубліковано 23 липня 2020 о 21:46
0 0

Рівняємось на Європу???)))

Будь який поважаючий себе вчений та викладач у жодному разі не стане заганяти свій розум і потенціал у рамки.

Ми працюємо, сворюємо новітні розробки і методики не для того, щоб відповідати європейським стандартам! Ми вдосконалюємось для того, щоб Світ рівнявся на НАС!

А жалюгідний плагіат та наслідування залиште собі, панове агітатори)

До речі, малюнок я створив за 1хв.

Такого ніде на планеті більше немає. Страшно подумати, що зроблю за годину...)))