Будь який поважаючий себе вчений та викладач у жодному разі не стане заганяти свій розум і потенціал у рамки.
Ми працюємо, сворюємо новітні розробки і методики не для того, щоб відповідати європейським стандартам! Ми вдосконалюємось для того, щоб Світ рівнявся на НАС!
А жалюгідний плагіат та наслідування залиште собі, панове агітатори)
До речі, малюнок я створив за 1хв.
Такого ніде на планеті більше немає. Страшно подумати, що зроблю за годину...)))