Опубліковано 17 серпня 2020 о 20:08
1 0

Разом з "Всеосвітою" цікаво працювати!

Щиро дякую всій команді "Всеосвіти" за роботу, яка допомагає в моїй педагогічній ( не тільки) діяльності! Ви надихаєте на творчість!Зокрема, дякую за змістовний та цікавий перший день марафону, з нетерпінням чекатиму завтра!