Під час розробки методики використання мобільних радіоретрансляторів для застосування у дистанційному навчанні, я задумався у доцільності розробки планів конспектів занять для філологічних і природничих наук...
Звісно, я розумію, що такі заняття неповноцінні і позбавлені комунікаційної складової, але є величезне АЛЕ...
У даний момент це найдешевша і найуніверсальніша альтернатива Інтернету. Спитаєте: "Звідкіля ти це взяв, шановний?". А ви намагалися у селі, віддаленим від райцентру на 20-25км, користуватися 3G?)))
Мета вчених і педагогів - донести світло науки до кожного громадянина України у будь-який спосіб, якщо я не правий - можете ставити "дизлайк", або, при зустрічі, кинути у мене камінь... у мене і тисячі таких як я)))