З нагоди Дня вчителя освітян Марганця привітали зі святом в стінах ЦКПР.
Для найкращих вчителів відбулася урочиста церемонія нагородження.
Щирі вітання приймали від секретаря міської ради І. І. Міняйло та начальника відділу освіти В.В. Кострикіної.
Яскраві подарунки у виконанні дітей приймали педагоги. Пісні і танок від ансамблів «Веселі нотки» (керівник Г.О.Карпова), «Калинонька»(керівник Ю.О. Гайденко) подарували гарний настрій для усіх присутніх.



