Опубліковано 4 жовтня 2020 о 19:19
3 0

Привітання освітян Марганця з ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ

З нагоди Дня вчителя освітян Марганця привітали зі святом в стінах ЦКПР.

Для найкращих вчителів відбулася урочиста церемонія нагородження.

Щирі вітання приймали від секретаря міської ради І. І. Міняйло та начальника відділу освіти В.В. Кострикіної.

Яскраві подарунки у виконанні дітей приймали педагоги. Пісні і танок від ансамблів «Веселі нотки» (керівник Г.О.Карпова), «Калинонька»(керівник Ю.О. Гайденко) подарували гарний настрій для усіх присутніх.020074dn-08c8-940x609.jpg020074dp-0897-940x670.jpg020074dq-9a3e-940x724.jpg020074dr-eba8-940x737.jpg020074ds-502a-940x1489.jpg