Любі наші дітки, вже першокласники, шановні батьки! Так сталося, що у нас не було змоги попрощатися з вами, відсвяткувати ваше перше випускне свято. То ж дуже хочеться побажати вам міцного здоров"я, натхнення, терпіння і успіхів у шкільному житті!!!
Не раз ви згадаєте рідний садок,
Що дав у житті вам найперший урок:
Навчилися ви тут дружити, ділитись,
Чемними бути і не сваритись
Ліпити і клеїти, і малювати,
Співати пісні, ще й гопак танцювати...
І хоч восени вже ідете до школи,
Та наш садок не забудете ніколи!















