Привіт, Європо !
Ну, як тобі кіно ?
Цікаво, правда ?
Захоплює до болю !
Ти дивишся цей серіал уже давно...
Слідкуєш, як народ затягують в неволю...
Кіно цікаве створює маньяк !
Маньяк- убивця,що кров'ю жертв ніяк не захлинеться.
Б'є в спину підло лютий сатана в людській подобі.
Всесвіт хай здригнеться !!!
- Ти зглянься, Світе - нас уже катма ...
Бо гордо гинем, боремся за волю !
Та хочеться, щоб все це недарма !
Випрошуємо в Бога кращу долю !!!
- Зроби щось, Світе !!!
- Світе, не мовчи !!!
Не споглядай , як гинуть безневинні !
Зміни сценарій фільму, а чи нас навчи !
Як же змінити плани ці злочинні ???
Навчи нас вижити, заради майбуття
В бурхливому потоці зради !
Здобуть Свободу, зберегти Життя в нерівній битві !
Дай хоча б пораду !!!
Ми руки у молитві складемо !
У Храмі " обіб'ємо всі пороги" !
Із вірою у серці живемо !
І ПРОСИМО У БОГА ПЕРЕМОГИ !!!
Цінуйте все, що є !!!
Прожиту кожну мить !!!
Живіть не за сценарієм, а -Справжньо !!!
Не грайте чужі ролі у житті !
Лише від рідних можна буть залежним !!!










Любов Борович