Опубліковано 27 травня 2023 о 06:15
1 0

ПРИТЧА ПРО ДВОХ КОНЕЙ

ПРИТЧА ПРО ДВОХ КОНЕЙ

Широкий степ…- Схилилась ковила,

Два коники пасуться в чистім полі

Й куди б коней дорога не вела,

Вони удвох…-Так треба Богу й долі…

Коні як коні… - Та один із них,

Сліпий…-Уже давно не бачать очі,

Господар добрий…- Видно не з скупих,

Коня на бійню віддавать не хоче…

А до вуздечки зрячого коня,

Прив’язаний дзвіночок для сигналу,

Щоби в степу впродовж усього дня,

Побрязкування дзвоника звучало…

Незрячий кінь завжди знав:-« Поруч є

його товариш… -Він його пантрує»

Дзвіночок гучно брязкіт подає,

Незрячий коник завжди його чує…

Ось так і Бог- господар цих коней

Не залишив їх двох на призволяще,

Недосконалі є й серед людей…

Одному зле…-А іншому ж бо краще…

Бог завжди посилає нам когось,

Того, хто має «дзвоник» в своїм серці…

І як би в житті важко не прийшлось…

Знайдеться той, хто нам відкриє дверці…

То ж, пам’ятаймо з Вами всі про тих,

Кому у дзвонику, що в притчі, є потреба…

«Незрячі» завжди кращі від «глухих»

Діймо по совісті…-Бог бачить все із неба…