Проглянула дуже цікавийвебінар за темою «Прийняття на роботу осіб з інвалідністю: вивчаємо новації».
Дізналася щодо : встановленого законом норматив з працевлаштування осіб з інвалідністю становить 4% середньооблікової чисельності штатних працівників облікового складу за рік або 1 особа на працевлаштованих 8-25 осіб (стаття 19 Закону України “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні”).
Особа з інвалідністю має працювати у вас за основним місцем роботи! Тобто, інваліди – зовнішні сумісники до розрахунку не входять. Інакше кажучи, ви можете взяти таку людину на роботу, але не можете зарахувати її в норматив.
Дякую!